www.hotel-ubytovani.com
Penzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - disponuje restauracíPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen -  je k dispozici připojení na internetPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Vidnava Hospoda Modrý jelen - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Hospoda Modrý jelen
Školní 191, Vidnava 79055
Česká Republika
Pension-Vidnava-Modry-Jelen@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Hospoda Modrý jelen ubytování Vidnava Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Hospoda Modrý jelen - ubytování Vidnava | Vítejte

 
Penzion Vidnava Hospoda Modrý jelen Hospoda a penzion Modrý jelen Vás zve do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Okolí je vhodné pro cykloturistiku i pěší turisty. Je možné navštívit různé přírodní úkazy, v blízkosti se nachází krásná jezera Otmuchow a Nysa.

Hospoda a penzion Modrý jelen ve Vidnavě ubytování
V penzionu Modrý jelen ve Vidnavě se nachází dva čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden apartmánek se dvěma ložnicemi a kuchyňkou pro čtyři osoby a jeden pokoj pro šest osob z kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní WC se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí.

Hospoda a penzion Modrý jelen ubytování ve Vidnavě gastronomie
Hospoda a penzion Modrý jelen ve Vidnavě pro Vás připraví jednoduchá jídla jako utopenec, klobása, smažený sýr, bramboráky atd. Specialitou jsou pečená vepřová kolena. Pro náročnější je k dispozici restaurace asi 200m vzdálená od penzionu zaměřená na řeckou kuchyni.

Ubytování ve Vidnavě Hospoda a penzion Modrý jelen okolí
Okolí hospody a penzionu Modrý jelen ve Vidnavě nabízí kromě aktivního odpočinku a sportovních aktivit bohatou oblast na kulturní, historické a sakrální památky. Nalezneme zde řadu přitažlivých turistických cílů. O prvotní zážitky se nám postarala sama příroda. Můžeme vidět např. jeskyně Na Pomezí a jeskyně Na Špičáku, Nýznerovské vodopády na Stříbrném potoce, krásné lesy i mimořádné vyhlídky a rozhledny na Zlatém Chlumu, Praděd, Háj u Šumperka nebo na Biskupská kupa nad Zlatými Horami. Z památníků lidské činnosti by naší pozornosti nemělo uniknout město Jeseník, Šumperk, Velké Losiny se zámkem, ruční papírnou a muzeem papíru, Branná na jejímž území se nachází hrad Kolštejn a Staré Město pod Sněžníkem, které je východiskem do oblasti Kralického Sněžníku. Protože oblast je skutečně rozsáhlá upozorníme již jen zběžně na ostatní nejznámější města a obce. Jsou to Zlaté Hory, Vrbno pod Pradědem, Bruntál, Javorník, Mikulovice u Jeseníku, Krnov, Úsov, Rýmařov a Zábřeh.